Jdi na obsah Jdi na menu
 


04 - TABULKA a střelci

7. 10. 2010

..průběžně aktualizováno po hracích dnech

Tabulky a výsledky po jednotlivých hracích dnech:

 1.kolo   2.kolo   3.kolo   4.kolo   5.kolo  

Konečná tabulka a výsledky 6-tého kola 6.kolo   6/2/2011

Rozlosování finálového turnaje 26/2/2011, stáhněte si přiložený soubor 

1.list finálový turnaj, 2.list turnaj útěchy

stahujte: FinalovyTurnaj

NA ZÁVĚREČNÉ TURNAJE JE OMEZENÝ POČET HRÁČŮ NA max. 14, LÉPE I MÉNĚ, PROSTORY HALY A VELIKOST ŠATEN ZNÁTE, NĚKTERÉ TÝMY BUDOU V ŠATNÁCH PO DVOU, DĚKUJEME!!

 

hodnocení zápasů domácích 1.kolo

hodnocení zápasů domácích 2.kolo

hodnocení zápasů domácích 3.kolo 

hodnocení zápasů domácích 4.kolo 

hodnocení zápasů domácích 5.kolo 

hodnocení zápasů domácích 6.kolo a přátelsky

střelci po 6. hracím dni: 

30 Bretschneider Bart FK ČL Neštěmice
24 Drahokoupil Vojtěch FK Novosedlice
24 Stříbrný Martin FŠ Litvínov 00
23 Škoda Patrik FK ČL Neštěmice
20 Dušek Roman FK Novosedlice
18 Bachofner Filip TJ Oldřichov
18 Šimek Patrik FK Novosedlice
17 Bačkovský Filip TJ Krupka
16 Bosman Denis FK Duchcov
16 Brodský Lukáš TJ Proboštov
16 Steinsdörfer Leoš FK Novosedlice
14 Jirásek Jaroslav FK Duchcov
13 Potluka Zdeněk FŠ Litvínov 01
12 Lišková Tereza FŠ Litvínov 01
12 Schick Matyáš FK ČL Neštěmice
10 Kasjan Jaroslav TJ Krupka
10 Kerner Matyáš FŠ Litvínov 00
10 Kocúr Michal FŠ Litvínov 00
10 Koudelka Antonín TJ Oldřichov
10 Kuzma Josef TJ Soběchleby
9 Bartovský Roman FŠ Litvínov 00
9 Fazekaš Pavel FŠ Litvínov 00
8 Baloun Pavel FŠ Litvínov 00
8 Činoveský Jan FŠ Litvínov 01
8 Šípal František FK ČL Neštěmice
8 Vít Jakub TJ Oldřichov
8 Zástřešek Michal TJ Soběchleby
7 Krunt Vojtěch FK Novosedlice
7 Senická Karolína FK Novosedlice
6 Anderle Milan FK ČL Neštěmice
6 Fiedler Jonáš FŠ Litvínov 01
6 Jahodáč Vladimír TJ Proboštov
6 Keller Jakub TJ Oldřichov
6 Kozák Jan FK Duchcov
6 Krajewski Josef FK Novosedlice
6 Šesták Radek FK Novosedlice
5 Bubák Lukáš FŠ Litvínov 00
5 Feigl Robert TJ Oldřichov
5 Hennebichler Patrik TJ Soběchleby
5 Karvai Martin TJ Krupka
5 Klobása Ladislav TJ Krupka
5 Kotlan Viktor FŠ Litvínov 00
5 Kraus Tomáš TJ Proboštov
5 Liboucká Jana FK Bílina
5 Polcar Adam FK Novosedlice
5 Švábenský Ondřej TJ Krupka
4 Grossmann Jakub FK Bílina
4 Hampl Filip TJ Krupka
4 Havlíková Nela FŠ Litvínov 01
4 Hubáček David FK Bílina
4 Kazda Matouš FK ČL Neštěmice
4 Machala Dáňa FŠ Litvínov 01
4 Novák Zbyšek FŠ Litvínov 01
4 Ondo Martin TJ Krupka
4 Radoš František FŠ Litvínov 01
4 Siegel David TJ Soběchleby
3 Beran Petr FŠ Litvínov 01
3 Blažek Martin Baník Modlany
3 Halásek Vojtěch FK ČL Neštěmice
3 Havlík Matěj TJ Oldřichov
3 Iboš Jindřich FŠ Litvínov 00
3 Jonáš Jáchym FŠ Litvínov 01
3 Kopal Lukáš FŠ Litvínov 00
3 Mach Jakub FK Novosedlice
3 Pacanda Michal FK Bílina
3 Procházka Jakub FK Duchcov
3 Rosák Jakub TJ Proboštov
3 Salač Pavel TJ Proboštov
3 Trejbal Miroslav TJ Krupka
2 Bárta Karel FK Novosedlice
2 Barth Martin FK ČL Neštěmice
2 Carrassi Paolo TJ Soběchleby
2 Čech Michael TJ Oldřichov
2 Čornyj Ondra FK Bílina
2 Ferianec Jiří FŠ Litvínov 01
2 Grba Lukáš TJ Krupka
2 Janoušek Jan TJ Oldřichov
2 Jelenič Marek FŠ Litvínov 00
2 Koníček Ondřej TJ Krupka
2 Kvasňa Adam TJ Krupka
2 Otcovská Kristýna FŠ Litvínov 00
2 Semelka Jakub FŠ Litvínov 00
2 Severa Marek FK ČL Neštěmice
2 Schmeidl Jiří FK Bílina
2 Schőn Jan TJ Proboštov
2 Vaněk Petr TJ Oldřichov
2 Veselý Daniel TJ Proboštov
2 Volf Štěpán FK ČL Neštěmice
2 Vorlíček Filip TJ Krupka
1 Biháry Milan FK Duchcov
1 Dekař František FŠ Litvínov 00
1 Desenský Matyáš Baník Modlany
1 Erban Martin FK Duchcov
1 Filáček Vojtěch FK ČL Neštěmice
1 Fořt Petr Baník Modlany
1 Franěk Lukáš TJ Oldřichov
1 Grund Tom FŠ Litvínov 00
1 Hanka Dominik FŠ Litvínov 01
1 Holakovský Kryštof Baník Modlany
1 Holanovský Štěpán Baník Modlany
1 Hrabovčák Petr Baník Modlany
1 Konšal Vlastimil FŠ Litvínov 00
1 Kopta Ondřej FŠ Litvínov 00
1 Koštoval Jan TJ Krupka
1 Kryštůfek Lukáš TJ Proboštov
1 Křivan Pavel FK Bílina
1 Maňkoš Pavel FK Novosedlice
1 Merhautová Anna FŠ Litvínov 01
1 Mučica Tomáš FK ČL Neštěmice
1 Nejedlý Vojtěch TJ Soběchleby
1 Nguyen Rvan D. TJ Soběchleby
1 Plešmíd Matěj FK Duchcov
1 Schneider Pavel TJ Krupka
1 Schönfeld Petr Baník Modlany
1 Schun Marek FK Duchcov
1 Schűsman Dominik FK Bílina
1 Soběslav Jiří TJ Krupka
1 Šanca Daniel FK Duchcov
1 Urban Marek FK ČL Neštěmice
1 Valkoun Jiří FK Duchcov
1 Veselý Daniel TJ Krupka
1 Wohlráb David TJ Oldřichov
1 Žák Daniel TJ Oldřichov
 

V případě, že došlo ke zkomolení jména se dopředu omlouváme, ale některé soupisky jsou celkem nečitelné. Případné opravy prosím zasílejte na adresu pripravkaoldrichov@seznam.cz